Niedawno informowaliśmy o sukcesie kickboksera z klubu Najemnik Gliwice – Igora Szkodnego, który zdobył złoty medal na mistrzostwach Europy Juniorów. Justyna Ciborska także reprezentuje ten klub i niedawno stoczyła walkę, ale już ringu dla zawodowych kicbokserek. Justyna biła się w kategorii K1 plus 70 kg. Podczas gali w Piasecznie pokonała Paulinę Badowską i tym samym została zawodową mistrzynią Polski.

Natomiast o punkty w Pucharze Polski z powodzeniem walczyli młodzi dżudocy z klubu AZS Gliwice. Zawody zostały rozegrane w Oleśnicy. Reprezentanci gliwickiego klubu zdobyli na tym turnieju cztery medale.

W pierwszym dniu rywalizacji srebrny medal Pucharu Polski Juniorek Młodszych wywalczyła Julia Jamorszczyk, a po brązowy medal w tej samej kategorii wiekowej sięgnęła Emilia Wołkowicz

W drugim dniu zawodów po swój drugi medal, tym razem w kolorze srebra, ale w kategorii junior wywalczyła Emilia Wołkowicz. Brązowy medal Pucharu Polski Juniorów zdobyl natomiast Oliwier Nowok.

Słuchaj Radia, Oglądaj Telewizję Imperium! Kamera na miasto i jego mieszkańców tylko w jedynej gliwickiej telewizji dostępnej w sieci IMPERIUM Telecom.

DODAJ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here