Zdjęcie autorstwa Pixabay z Pexels

7 874 000 zł z czego niemal 7 milionów zł na same projekty dzielnicowe. Tyle do wydania mają gliwiczanie w ramach Gliwickiego Budżetu Obywatelskiego 2022. Mieszkańcy mogą wybierać spośród 175 zadań, w tym 165 dzielnicowych oraz 10 ogólnomiejskich. Które projekty zostaną zrealizowane tego dowiemy się po 15 października. Głosowanie kończy się, 15 września, o godz. 20:00.

Tak przedstawiają się wyniki głosowania na projekty ogólnomiejskie – stan na godz. 13:00

Każdy mieszkaniec Gliwic może oddać maksymalnie dwa głosy, z czego jeden na projekt w dowolnej dzielnicy i jeden na projekt ogólnomiejski (na dwóch oddzielnych formularzach). W procedurze ustalania wyników zostaną uwzględnione te projekty ogólnomiejskie, które uzyskają poparcie co najmniej 500 głosujących. Głosować można m.in. na stronie https://gbo.gliwice.eu/

A co wybrali gliwiczanie w zeszłym roku? Które projekty zgłoszone przez mieszkańców zostały przekazane do realizacji? Zobacz materiał!

Słuchaj Radia Imperium i oglądaj „Flesza”! Garść informacji z Gliwic tylko w jedynej gliwickiej telewizji dostępnej w sieci IMPERIUM Telecom.

DODAJ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here