Idziecie drogą i znajdujecie dziwny kamień? Kolorowy, pomalowany? Gratulacje właśnie możesz stać się uczestnikiem gry w Kamyczki!

Kolorowe Kamienie to element internetowej zabawy. Osoby, które znalazły kamień powinny dołączyć do grupy na portalu Facebook i dodać zdjęcia kamienia z każdej strony. Dodatkowo należy wpisać miejsce znalezienia wraz z kodem pocztowym. Dzięki temu autor i inni uczestnicy mogą sprawdzić gdzie kamień aktualnie się znajduje. Znaleziony kamień należy wziąć ze sobą i położyć go w innym miejscu aby mógł „wędorwać”

Zainteresowało Cię to i chcesz także tworzyć? Jest to świetna zabawa zarówno dla starszych i młodszych. Kamień można pomalować w dowolny sposób. Nie zapomnij opisać swojego dzieła-na odwrocie umieść logo Facebooka „F” oraz kod pocztowy miejsca, gdzie kamień powstał. Kamień sfotografuj, udostępnij w grupie wraz z informacją o mieście i kodem pocztowym, z miejsca z którego kamień „wyruszy”, później może się już pójść w podróż.

Kamienie malujcie farbami akrylowymi oraz markerami. Na koniec trzeba je jeszcze przeciągnąć bezbarwnym, akrylowym lakierem. Kamień ułóż w widocznym miejscu. Najlepiej w takim, gdzie istnieje prawdopodobieństwo, że ktoś go zauważy. Przy wyborze miejsca, miejcie na uwadze bezpieczeństwo swoje i innych. Ważne również, aby nie ucierpiało żadne miejsce

źródło: własne / grupa FB/#Kamyczki

Słuchaj Radia, Oglądaj Telewizję Imperium! Kamera na miasto i jego mieszkańców tylko w jedynej gliwickiej telewizji dostępnej w sieci IMPERIUM Telecom.

DODAJ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here