Życie rodziny ze spektrum autyzmu w tle

0
129

2 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Dzień ten został ustanowiony w 2007 r. przez Zgromadzenie Ogólne ONZ z inicjatywy Kataru, by zwrócić uwagę na dyskryminację i izolację ludzi dotkniętych autyzmem i ich najbliższych.

W dzisiejszych czasach wiedzę na temat spektrum autyzmu możemy czerpać z wielu źródeł. Internet jest w tym nieoceniony. Pośród tysięcy opracowań naukowych, opinii i diagnoz lekarskich oraz wskazówek terapeutów jest blog i profil na instagramie -dwoje do poprawki. Kamila i Tomasz pokazują na nim życie rodziny ze spectrum autyzmu w tle. Wpuszczają nas do swojej rodziny, do domu, dzielą się swoją codziennością. Szerzą i propagują wiedzę na temat autyzmu każdego dnia. Poruszają masę ważnych i aktualnych tematów. Ludzie pełni energii, optymizmu i miłości. W kolejnym odcinku PRL psychologia-relacje-ludzie zapraszamy Państwa do niebieskiego świata Kamili i Tomasza – dwojga do poprawki.

Słuchaj Radia Imperium i oglądaj „Flesza”! Garść informacji z Gliwic tylko w jedynej gliwickiej telewizji dostępnej w sieci IMPERIUM Telecom.

DODAJ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here