Fot. Komenda Miejska Policji w Gliwicach

Gliwicka policja prowadzi postępowanie w sprawie przestępstwa, do którego doszło 10 października. Nieznany mężczyzna wszedł do klatki schodowej przy ul. Wiązowej 18 w Gliwicach, skąd zabrał rower o wartości 1000 zł. Poszukiwanego nagrała kamera. Teraz policja publikuje jego wizerunek i prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny.

To nie pierwsza sytuacja, w której gliwiccy policjanci zwracają się o pomoc do internautów. Ci niejednokrotnie w przeszłości pomogli w ustaleniu sprawców przestępstw, rozpoznając w nich swoich sąsiadów czy znajomych na podstawie ubioru lub sposobu poruszania się.

Każdy, kto rozpoznaje mężczyznę ze zdjęcia proszony jest o kontakt z policją pod całodobowym numerem telefonu: 32 239 02 00, adresem e-mail: kp2@gliwice.ka.policja.gov.pl lub za pośrednictwem anonimowej skrzynki „powiadom nas”. Wybierając możliwość kontaktu poprzez wiadomość należy podać numer sprawy RSD 912/20. 

Policja zapewnia anonimowość każdej zgłaszającej osobie.

Zdjęcia oraz nagranie wideo z poszukiwanym mężczyzną można zobaczyć na stronie: http://gliwice.slaska.policja.gov.pl/ka9/informacje/wiadomosci/299651,Publikujemy-wizerunek-kto-rozpoznaje-tego-mezczyzne.html.

Oglądaj „Flesza” o każdej pełnej godzinie. Garść informacji z Gliwic tylko w jedynej gliwickiej telewizji dostępnej w sieci Imperium Telecom.

DODAJ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here