Od 7 do 29 listopada br. zgodnie z decyzją Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego i rekomendacjami Biblioteki Narodowej filie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gliwicach będą nieczynne.

– Mamy nadzieję, że wkrótce znów się spotkamy w naszych bibliotekach. Zapraszamy jeszcze dzisiaj, w piątek 6 listopada, w godz. 11.00 – 19.00 do zrobienia książkowych (i nie tylko) zapasów w naszych filiach – poinformowała Miejska Biblioteka Publiczna w Gliwicach – Nie martwcie się, terminy wszystkich wypożyczonych zbiorów zostaną prolongowane, a kary za ich przetrzymanie nie będą za ten okres naliczane – uspokajają bibliotekarze.

Gliwiccy bibliotekarze przypominają, że zbiory można zwracać na bieżąco do całodobowej wrzutni w budynku Biblioteki Centralnej przy ul. Kościuszki 17. W sprawach dotyczących zbiorów, konta czytelnika lub uzyskania dostępu do zbiorów elektronicznych można kontaktować się z Biblioteką Centralną, od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 15.00 telefonicznie 32 231 54 05 lub mailowo: bc@biblioteka.gliwice.pl. Godziny pracy sekretariatu Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gliwicach pozostają bez zmian. Możliwy jest jedynie kontakt telefoniczny 32 238 25 10 bądź mailowy: sekretariat@biblioteka.gliwice.pl.

Oglądaj „Flesza” o pełnej godzinie. Garść informacji z Gliwic tylko w jedynej gliwickiej telewizji dostępnej w sieci Imperium Telecom.

DODAJ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here